Proje Açıklaması

  • Proje Adı: KEDİ FİLESİ
  • Proje Kategori: Tamamlanan Projeler
  • Ekleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 15:00

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

Kedi Güvenlik Filesi, balkon ve pencereleri kediler için güvenli kılmak adına kullanılır. Ev kedilerinin balkon ve pencerelerden düşme ve yaralanma olasılığını ortadan kaldırmak için alınabilecek en etkili önlemdir. Bir kedi sahibinin Kedi Güvenlik Filesi edinmesi son derece önemlidir. Çünkü özellikle yaşam alanı sadece ev olan kediler için balkon ve pencereler son derece heyecan verici ve bir o kadar da tehlikelidir. Balkon ve pencerelerden düşme sonucunda onları bekleyen ne yazık ki birçok hayati risk söz konusudur. Kırık, iç kanama ve ciddi yaralanma riskinin yanı sıra kaybolma riski de söz konusudur. Bu nedenle bir kedi sahibinin, kedisinin sağlığı ve güvenliği için, evinde tehlike oluşturabilecek tüm alanları güvenli hale getirmesi hayati önem taşır.

Kedi Filesi ya da Kedi Sinekliği, normal sinekliklerden farklı olarak, kediler için özel üretilir. Kedilerin, onlar için özel olarak üretilen bu Güvenlik Filelerini koparmaları veya aşmaları mümkün değildir. Böylece kediler için güvenli bir şekilde hava alabilecekleri ve oyun oynayabilecekleri alanlar oluşturulmuş olur. Aynı zamanda Kedi Güvenlik Fileleri dış mekanlardaki hava koşullarına, suya ve uv ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır. Polyamid hammadde ile üretilen Kedi Güvenlik Filesi Ağları, çarpma anında esneklik sağlayarak kopmaların ve düşmenin önüne geçer. Yüksek mukavemetli ipliklerden üretilen Kedi Güvenlik Filesi Ağlarını kedilerin tırnak ve diş darbeleriyle koparması mümkün değildir. Böylece balkonlarınızı kedilerinizin güvenliğinden edişe etmeden, gönül rahatlığıyla kullanabilme olanağınız olur.

Kedi Güvenlik Filelerimiz, herhangi bir güvenlik açığı oluşturmaksızın kedilerinizin güvenliğini sağlar. İçeriğinde bulunan polyamid hammadde ile yüksek mukavemet ve esneklik sağlar. Kedilerin tırnak ve diş darbeleri karşısında aşınma göstermez. Güneş ışınları, yağmur, sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı maksimum direnç göstererek uzun yıllar kullanım sağlar. Kedi Güvenlik Ağlarında ürünün ebatları, göz çapı ve detaylı özelliklerinde kişiselleştirme hizmetlerimiz de mevcuttur. Özel siparişlerde renklendirme seçenekleri sınırsız olup, standart olarak siyah ve beyaz renk satışı yapılmaktadır. Kedi Güvenlik Filesi Ağlarımız ve diğer tüm güvenlik ağlarımız hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

Kedi Güvenlik Filesi, balkon ve pencereleri kediler için güvenli kılmak adına kullanılır. Ev kedilerinin balkon ve pencerelerden düşme ve yaralanma olasılığını ortadan kaldırmak için alınabilecek en etkili önlemdir. Bir kedi sahibinin Kedi Güvenlik Filesi edinmesi son derece önemlidir.

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2021 SUR GÜVENLİK FİLE ®